Dzisiaj jest: 30.5.2024, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Uwaga na OSZUSTÓW

Informuję, że od jakiegoś czasu dostaję informację, że ktoś podszywa się pod nazwę Ogólnopolska Baza Firm obf.com.pl i próbuje wyłudzać pieniądze od firm za reklamę.

Osoby te w rozmowie ze mną mówią, że ktoś do nich dzwonił z zastrzżonego telefonu i poinformował ich o niezapłaconej fakturze za reklamę w Ogólnopolskiej Bazie Firm. Straszą również te osoby że jeśli zapłata nie zostanie uiszczona to sprawa trafi do windykacji i koszty będą jeszcze większe.

Przy próbie dowiedzenia się jakiś konkretów np o jaką konkretnie firmę chodzi, prośbę o przesłanie skanu faktury na e-mail lub prośbę o przesłanie jakiegoś dowodu zawarcia umowy na świadczenie usługi reklamowej, bądź nagrania z rozmowy telefonicznej na której klient wyraził zgodę na reklamę, wówczas połączenie jest przerywane przez dzwoniącego. Świadczy to tylko o tym, że jest to próba oszustwa przed czym OSTRZEGAMY.

Przestrzegamy zatem przed tymi oszustami i jeśli faktycznie Państwo nie zawierali żadnej umowy na tego rodzaju usługi, to nie wpłacajcie żadnych pieniędzy tym oszustom, a tego rodzaju przypadki najlepiej zgłosić na policję.

OŚWIADCZAM, RÓWNIEŻ ŻE PORTAL OGÓLNOPOLSKA BAZA FIRM znajdujący się pod adresem http://obf.com.pl NIE ZAWIERA ŻADNYCH UMÓW NA REKLAMĘ NA NASZYM PORTALU Z FIRMAMI ANI NIE WYSYŁA ŻADNYCH PRZESYŁEK KURIERSKICH ZA POBRANIEM.

Firmy na naszym portalu mogą same rejestrować się za darmo lub wykupić opcje płatne, gdzie promocja i widoczność tych firm jest dużo lepsza, ale po upływie danego czasu na jaki została wykupiona reklama w momencie, gdy nie zostanie przedłużoa przez klienta wówczas taki wpis jest automatycznie zmieniany na WPIS BEZPŁATNY. Firma nadal jest u nas reklamowana w mniej widoczny sposób ale nic za to nie płaci


Pozdrawiam.
Artur Syrek

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.